Wyniki WWE Money in the Bank 2020: przegląd najważniejszych i najniższych punktów

17 lutego 2021
Category: Uzyskać Więcej

Wyróżniony felietonista 11 maja 2020 r. Komentuj ikonę dymka

Wyniki WWE Money in the Bank 2020: przegląd najważniejszych i najniższych punktówWWE Money in the Bank było reklamowane hasłem „ryzyko jest warte nagrody.

Umieszczenie tytułowych meczów drabinkowych na dachu Kwatery Głównej WWE i jednoczesne rozgrywanie ich obu było z pewnością ryzykowne. Teraz, gdy wydarzenie minęło, jakie były nagrody?

Które wyróżniające się segmenty były najlepsze i najgorsze w pay-per-view?

Kto odszedł z tytułami i teczkami i czy były to właściwe telefony?

Przedstawione w kolejności pojawiania się, oto najważniejsze i najgorsze punkty z WWE Money in the Bank 2020.

Pełne wyniki meczu Wyniki WWE Money in the Bank 2020

 • Jeff Hardy pokonał Cesaro przez pinfall.
 • Fatal 4-Way Match: The New Day pokonał The Forgotten Sons, Lucha House Party oraz Johna Morrisona i The Miza przez pinfall, aby zachować mistrzostwo SmackDown Tag Team.Bobby Lashley pokonał R-Trutha przez pinfall.Bayley pokonała Taminę przez pinfall, aby zachować mistrzostwo kobiet SmackDown.Braun Strowman pokonał Braya Wyatta przez pinfall, aby zachować Universal Championship.Drew McIntyre pokonał Setha Rollinsa przez pinfall, aby zachować WWE Championship.Asuka wygrała kobiecy mecz Money in the Bank Ladder.Otis wygrał męską grę Money in the Bank Ladder.Highlight: Jeff Hardy kontra CesaroMecz inauguracyjny pomiędzy Cesaro i Jeffem Hardym był uproszczonym meczem pokazowym, mając na uwadze tylko jeden cel: wyprowadzić The Charismatic Enigma na ring i pochwalić się zwycięstwem.

  Cesaro jest rzetelnym pracownikiem, więc wywiązał się ze swojej części umowy, aby zapewnić Hardy’emu jego bryły przyjemnie i bezpiecznie. Gdy weteran był w stanie walczyć i wygrać, wszystko było zrobione.

  Nie ma tu zbyt wiele do przeanalizowania, ponieważ było to proste. Hardy ma więcej rozpędu po swojej stronie, wchodząc w feud z Sheamusem, a Cesaro otrzymał premię pay-per-view w swojej wypłacie.

  To wystarczy na mecz przed koncertem, w którym nie było nic na linii ani historii do rozegrania.

  Highlight: SmackDown Tag Team Championship Fatal 4-Way MatchCzasami formuła zwycięstwa jest tak prosta, jak zebranie razem grupy utalentowanych ludzi na ringu, poświęcenie im około 15 minut i powiedzenie im „start.

  Nowy dzień jest filarem podziału, John Morrison i The Miz to niedoceniani przestępcy, Lucha House Party zawsze chcieli pokazać, jak bardzo są pomijani, a The Forgotten Sons nadali tej scenie nową nazwę.

  Ta mieszanka drużyn działała dobrze, ponieważ każdy tandem grał swoje role w T. Lince Dorado i Gran Metalik latali po okolicy, The Miz i Morrison byli tchórzami, którzy próbowali wykorzystać każdą tanią wygraną, jaką tylko mogli, a The Forgotten Sons wydali dużo kary.

  Ale synergia między Kofi Kingstonem a Big E była tak duża, jak zawsze, co po raz kolejny udowodniło, dlaczego trzymają paski wokół talii.

  To był solidny konkurs, w którym wszyscy odegrali swoją rolę, aby to zadziałało.

  Highlight: R-Truth kontra Bobby LashleyW tym segmencie nie było wiele, ponieważ był to dość szybki squash. Ale miał kilka dobrych chwil.

  Z pozoru bez powodu Montel Vontavious Porter miał zmierzyć się z R-Truthem na czele serialu. Gdyby doszło do tego meczu, mogłoby być bezwartościowe.

  Zamiast tego, po tym, jak Truth zagrał przed tłumem, którego tam nie było, prosząc ich, by narobili trochę hałasu, próbował nauczyć MVP kilku „kulowych wskazówek.

  Bobby Lashley pojawił się, aby zastąpić Portera i szybko zniszczył Prawdę, zanim zdobył odznakę.

  Wadą tego było to, że był to bardziej mecz na surowo niż coś wartego pay-per-view, ale przyniósł trochę lekkości pokazowi i dał Lashleyowi kolejne zwycięstwo.

  Im bardziej Lashley wygląda na dominującego, tym lepsze będzie jego miejsce na karcie i tym większe prawdopodobieństwo, że będzie wiarygodnym rywalem dla Drew McIntyre’a. Przynajmniej pomogło to w dalszym rozwoju.

  Punkt niski: Bayley kontra TaminaZgodnie z oczekiwaniami, ten mecz miał tak samo małą wartość, jak wejście na turniej.

  Tamina jest w WWE od 10 lat i nigdy nie była dużym zagrożeniem dla żadnego mistrza. Było oczywiste, że Bayley utrzyma mistrzostwo kobiet w SmackDown, więc jedyną ratunkiem byłby zwrot akcji lub zaskakująco dobry występ na ringu.

  Niestety, żadna z tych rzeczy się nie wydarzyła.

  Sam mecz był pracochłonny i nijaki, a zakończenie było tak ogólne, jak się pojawiło, i kilka niechlujnych manewrów od początku do końca.

  Nie zrobiło to nic, by dalej popchnąć fabułę zbliżającego się rozstania Bayley z Sashą Banks poza to, co zostało już ustalone w ciągu ostatnich dwóch lat, ani nie dodało wiarygodności jej rządom ani nie zwiększyło akcji Taminy.

  Wszystko to było stratą czasu i nieco dłuższym przeciągnięciem całorocznego biegu Bayley. Odkąd jej panowanie było mniej niż ekscytujące, nie jest to pozytywne.

  Środek drogi: Braun Strowman kontra Bray WyattKażdy, kto chciał, aby to był kolejny mecz Firefly Fun House lub coś innego bardziej stylizowanego, był rozczarowany, że to zwykła walka.

  Wyglądało na to, że WWE chciał trochę kompromisu między nimi, z pojawieniem się marionetek Firefly Fun House, ale wyszło to bardziej niezręcznie niż ujmująco.

  To nie znaczy, że to było okropne. To była mieszanka dobra i zła.

  Dzięki temu, że Bray Wyatt walczy w tym pierwszym pojedynku jako on sam i przegrywa, pozwala to na wzrost tego sporu. Następnym krokiem powinien być Diabeł, a to byłoby o wiele bardziej brutalne.

  Dobrze było widzieć maskę z czarnej owcy, którą Braun Strowman nosił podczas swojego pobytu z rodziną Wyattów, i gdy The Monster Among Men odrzucił ją na bok i nadepnął na nią.

  Odrzucenie jego dawnej osobowości i pokonanie Wyatta oznacza, że ​​mistrz jest jego własnym człowiekiem i siłą, z którą należy się liczyć.

  Miejmy nadzieję, że następnym razem te dwa starcia będą bardziej fizyczne i mniej mózgowe, albo WWE znajdzie sposób na sfilmowanie tego w bardziej dynamiczny sposób.

  Highlight: Drew McIntyre kontra Seth RollinsDrew McIntyre i Seth Rollins udowodnili, że mogą razem świetnie pasować. Szkoda tylko, że nie było tam tłumu, który sprawiłby, że było to tak dobre, jak było.

  Ogłuszająca cisza oddaliła akcję, która była mocna i dobrze wyważona. To był jeden z lepszych zawodów tego wieczoru na ringu.

  Rollins nie był popychadłem – nie powinien, ponieważ jest wielokrotnym mistrzem świata – ale było jasne, że McIntyre był potężniejszy z tych dwóch. Obaj wyszli z tego wyglądając na silnych.

  Być może najbardziej interesującą rzeczą w tym meczu było to, że Rollins zobowiązał się później uścisnąć dłoń McIntyre’a, zamiast strzepywać ją, jak robi to większość obcasów.

  Czy to drażniąca zmiana zdania w The Monday Night Messiah, czy tylko miły moment w charakterze postaci?

  W każdym razie ciekawie będzie zobaczyć, dokąd zmierza WWE.

  Twój przebieg może się różnić: Mecze Money in the Bank LadderKinowe mecze z WrestleManii 36 zostały dobrze przyjęte, więc mecze rankingowe Money in the Bank mężczyzn i kobiet podkręciły głośność na maksa.

  Niefortunne jest to, jak bardzo może to powodować podziały.

  Dla fanów meczów Boneyard i Firefly Fun House była to najbardziej niesamowicie absurdalna rzecz, jaką wyprodukował WWE; z drugiej strony, jeśli to nie twoja sprawa, to było tak strasznie złe, że miałoby sens, gdybyś to wyłączył.

  To była walka o jedzenie i ścieżka dźwiękowa, która brzmiała jak odrzucone melodie z ekranu startowego gry wideo z lat 90. Został nakręcony jako hybryda reklamy GEICO i skeczu Benny’ego Hilla.

  Wylądowało kilka żartów, na przykład AJ Styles i Daniel Bryan ostrożnie odkładając krzesła Vince’a McMahona po tym, jak został onieśmielony jego obecnością. Inni byli strasznie okropni, jak Stephanie McMahon mówiąca Danie Brooke, żeby wytrzeła śliniący się bałagan Nii Jax.

  Więcej czasu poświęcono na skupienie się na najgorszym klaunie Doink w historii niż na zrzuceniu Aleistera Blacka z dachu. Czym w ogóle był ten mecz?

  Zwycięstwo Otisa i Asuki było z pewnością niespodzianką. Ciekawie będzie zobaczyć, czy coś wyniknie z ich biegania z teczkami, czy też to był tylko wielki żart.

  Śmiałeś się z tego czy z tym? A może po prostu facepalm i czekałeś, aż to się skończy?

  Przekaż nam swoje przemyślenia na temat tego meczu i wszystkiego innego w komentarzach poniżej.

  Anthony Mango jest właścicielem strony o wrestlingu Smark Out Moment i gospodarzem podcastu Smack Talk na YouTube, iTunes i Stitcher. Możesz śledzić go na Facebooku i w innych miejscach, aby uzyskać więcej.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy