Witamy w Fisher Investments

17 lutego 2021
Category: Twojego Konta

Clearly Different Money Management

Jeśli szukasz firmy inwestycyjnej, która wesprze Cię w tych niestabilnych czasach, zapewni zdyscyplinowane strategie inwestycyjne i oferuje prostą perspektywę rynkową, to trafiłeś we właściwe miejsce.

Przeczytaj nasz najnowszy komentarz rynkowy

Podcasty

Dostarczanie naszych najnowszych przemyśleń na temat rynków globalnych i bieżących wydarzeń.

Czytanie książek, które powinien przeczytać każdy inwestor, więc nie musisz.

Zaufało nam 75 000 klientów na całym świecie

Od ponad 40 lat pomagamy klientom podążać ścieżką osiągania ich celów finansowych. ** Cieszymy się, że możemy dowiedzieć się więcej o Twojej sytuacji i wspólnie odkryć, czy możemy być dla Ciebie odpowiedni.

Proaktywne porady

które dostarczają informacjiFisher Investments to niezależny doradca inwestycyjny, który obecnie zarządza 123 miliardami dolarów dla osób fizycznych, rodzin i instytucji na całym świecie. *

Taka sama

wiedza inwestycyjna jak nasi

klienci instytucjonalniOznacza to, że otrzymujesz bardziej zdyscyplinowaną strategię inwestycyjną i wyższy poziom usług dzięki naszym korzeniom jako instytucjonalnego zarządzającego pieniędzmi.

Porozmawiaj z profesjonalistą

Jesteś zainteresowany karierą?

Jakie usługi świadczymy?

Zapewniamy indywidualne podejście do zarządzania inwestycjami i planowania finansowego, które zawsze stawia klientów na pierwszym miejscu. Zaczyna się od kompleksowej oceny Twojej sytuacji osobistej, która dostarcza informacji o Twojej strategii inwestycyjnej, a nawet uwzględnia ważne czynniki spoza portfela. Jeśli posiadasz rentę dożywotnią, Fisher Investments może ją przeanalizować i pomóc Ci określić, czy ma ona sens jako inwestycja długoterminowa. Rezultatem jest wysoce spersonalizowane podejście zgodne z Twoimi celami i potrzebami.

Zarządzanie portfelemNie sprzedajemy portfeli do wycinania ciasteczek. Poświęcamy czas, aby zrozumieć Twoje indywidualne cele i potrzeby oraz stworzyć dostosowane portfolio, które pomoże Ci osiągnąć Twoje cele. I regularnie sprawdzamy wszystko, co mogło się zmienić.

Planowanie finansoweW przeciwieństwie do wielu firm, które wykorzystują złożone plany finansowe do sprzedaży gotowych produktów opartych na prowizjach, zwracamy szczególną uwagę na Twoje kompleksowe potrzeby finansowe, aby określić najlepszą rekomendację dla Ciebie.

Ocena rentyCzęsto widzimy klientów, którym sprzedano rentę, która nie spełnia ich większych celów finansowych. Często jest lepszy sposób. Szczegółowo przeanalizujemy Twoją umowę renty, aby pomóc Ci określić, czy jest ona odpowiednia dla Ciebie.

Nasi pracownicy są motorem sukcesu naszej firmy

Kiedy pracujesz z oddanymi profesjonalistami, którzy dbają o Twoje dobre samopoczucie, może to zapewnić Ci pewność siebie i spokój ducha. Nasza kultura wspiera nasze zaangażowanie w zapewnianie niezrównanych usług, które na pierwszym miejscu stawiają interesy klientów .

MOCNE KOBIETY

PRACUJĄ PRZY INWESTYCJACH RYBNYCH

PRACOWNIKÓW

KIERUJĄ KOBIETY

NASZYCH KIEROWNIKÓW

SĄ KOBIETAMI

Czym Fisher Investments różni się od konkurencji?

W przeciwieństwie do wielu menadżerów finansowych, którzy sprzedają portfele do wycinania ciastek, dostosowujemy portfele do Twoich indywidualnych potrzeb i celów. Fisher Investments nie sprzedaje produktów inwestycyjnych o wysokich prowizjach i nie zarabia żadnych prowizji od transakcji. Po prostu pobieramy opłatę za zarządzanie w zależności od wielkości Twojego konta – więc robimy lepiej, gdy Ty robisz lepiej. Ponadto będziesz mieć dedykowanego doradcę inwestycyjnego, który będzie regularnie dzwonił, aby Cię informować (nie dlatego, że mamy coś do sprzedania).

Fisher Investments: Dopasowuje portfolio do Twoich celów i potrzebRegularnie dzwoni, aby być na bieżącoNigdy nie ma ukrytych ani warstwowych opłat Niektórzy menedżerowie pieniędzy: Udostępniaj portfele reklamoweDzwoń tylko wtedy, gdy mają coś do sprzedaniaSprzedawaj produkty inwestycyjne o wysokiej prowizjiJakie jest nasze podejście do inwestycji?

WIDEO: Jak dostosowujemy portfolio dla każdego klienta

1:40 minut

WIDEO: Jak dostosowujemy portfolio dla każdego klientaDostosowujemy portfolio dla CiebieZaczynamy od głębokiego zrozumienia Twojej osobistej sytuacji, celów i potrzeb. Następnie określimy dla Ciebie odpowiednią mieszankę inwestycyjną. Odgórny proces Fisher Investments zaczyna się od tego, ile zainwestować w akcje, obligacje, gotówkę lub inne papiery wartościowe – aby zmaksymalizować prawdopodobieństwo osiągnięcia celów. Uważamy, że ta decyzja ma największy wpływ na Twoje zyski w czasie. Stamtąd kładziemy nacisk na te części rynku, które naszym zdaniem będą najlepiej funkcjonować, takie jak różne kraje i sektory. Na koniec analizujemy poszczególne akcje i inne papiery wartościowe i wybieramy te, które naszym zdaniem będą miały najlepsze wyniki. Wierzymy, że to aktywne, globalne podejście do zarządzania portfelem pomaga najlepiej wykorzystać możliwości inwestycyjne na całym świecie.

Trzymamy Cię na dobrej drodzeCo ważne, nasze podejście nie polega na „ustawieniu i zapomnieniu. Jako klient będziesz regularnie otrzymywać od nas informacje, aby upewnić się, że Twoje portfolio nadal służy Twoim celom. Wierzymy, że utrzymanie się na drodze do swoich celów jest jednym z największych wyzwań stojących dziś przed inwestorami, dlatego obsługa klienta jest na pierwszym miejscu. Jako klient będziesz mieć dedykowanego doradcę inwestycyjnego, który będzie zapewniać regularne, bieżące aktualizacje dotyczące rynku i portfela.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy