Najlepszy bank internetowy roku 2020

17 lutego 2021
Category: Twoja Karta

Zdobądź 1,00% zwrotu gotówki za zakupy kartą debetową i uzyskaj nieograniczone rabaty opłat bankomatowych, jednocześnie zarabiając do 0,15% RRSO.

Sprawdzanie interesów biznesowych bez ukrytych opłat. Teraz zdobądź 1% zwrotu gotówki za zakupy oparte na podpisach!

Stworzony dla Ciebie

W Radius dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać najwyższej jakości produkty i usługi, aby pomóc naszym klientom osiągnąć ich cele finansowe.

RynekDarmowe bankomaty na całym świecieZdobądź 1,00% Cash BackWczesna wpłata bezpośredniaZarób 0,25% RRSO

oszczędnościZarób 0,15% RRSO za

sprawdzanieBezpieczeństwo karty debetowejPrzekaż 1,00% na rzecz March of DimesProste sprawdzanie biznesuZarządzaj swoimi pieniędzmiPortfele mobilneMobilny depozyt czekowyPłać rachunki i przyjacieleUbezpieczenie na życieRadius MarketplaceNawiązaliśmy współpracę z jednymi z najlepszych dostępnych produktów finansowych, aby pomóc Ci wydawać, oszczędzać i chronić Twoje pieniądze (i życie).

Nieograniczone rabaty za opłaty bankomatoweTo twoje pieniądze – nie powinieneś płacić za ich użycie. Naliczono opłatę w innym banku? Nie martw się! Rewards Checking i Superhero Checking otrzymują nieograniczone rabaty za wszelkie pobierane opłaty bankomatowe.

Sprawdzanie nagródZdobywaj nagrody za codzienne zakupy i otrzymuj zwrot gotówki w wysokości 1,00% w postaci nagród lub dostosowanej kontroli za każdym razem, gdy używasz karty debetowej Radius.

Przez ograniczony czas zdobądź 1,50% zwrotu gotówki za zakupy w następujących kategoriach: zdrowie, żywność, rozrywka i dobra społeczne. 1

Otrzymaj zapłatę do 2 dni wcześniejSkonfiguruj bezpośrednią wpłatę na swoje konto Radius, a będziesz mógł otrzymać pieniądze do dwóch dni wcześniej. Twoja wypłata będzie dostępna, gdy tylko pracodawca prześle swoje pliki płac do Rezerwy Federalnej. Dla wielu oznacza to otrzymywanie środków już w środę w tygodniu wypłaty.

Wysokie oszczędnościZarabiaj do 0,25% RRSO na saldach od 25 000 USD i szybciej osiągaj cele w zakresie oszczędności. Nie masz 25 000 dolarów? Radius High-Yield Savings nadal zarabia 0,15% APY na saldach od 2500 USD do 24 999,99 USD.

Sprawdzanie nagródZdobądź darmowe konto do sprawdzania odsetek, które nagradza Cię za utrzymanie wysokiego salda.

 • Zarób 0,10% RRSO na saldach od 2500 do 99 999,99 USD
 • Zarób 0,15% RRSO na saldach o wartości 100 000 USD i wyższych

  Ucz się więcej

  Aplikacja Radius Card

  Zdarza się, że Twoja karta debetowa jest w niewłaściwym miejscu – tak samo jak budżet. Mamy dla Ciebie dostęp do aplikacji Radius Card. Włącz / wyłącz kartę debetową, skonfiguruj niestandardowe alerty o transakcjach i włącz ograniczenia oparte na lokalizacji w kilka sekund.

  Sprawdzanie superbohateraPomóż March of Dimes zarabiać tylko jednego dolara. Załóż pelerynę i otwórz konto Superhero Checking, aby zdobywać cenne darowizny na March of Dimes poprzez codzienne wydatki i oszczędzanie.

  Sprawdzanie na miaręZarób 1,00% zwrotu gotówki za zakupy oparte na podpisach. Uzyskaj nieograniczone transakcje bez doładowań, bezpłatne bankomaty na całym świecie i zarabiaj 0,10% RRSO na saldach o wartości 5000 USD i więcej. Żadne dokumenty nie są potrzebne. Złóż wniosek online w ciągu kilku minut i wróć do prowadzenia firmy.

  Zintegrowane narzędzia finansoweTwórz budżet, śledź wydatki, analizuj trendy, opracuj plan działania w celu spłaty długów i oblicz swoją wartość netto – wszystko to jest zawarte w osobistej bankowości internetowej i mobilnej.

  Płać w ruchu za pomocą portfeli mobilnychDodaj swoją kartę debetową Radius do Apple Pay®, Google Pay i Samsung Pay. Kiedy będziesz gotów zapłacić, otwórz aplikację, zbliż telefon do kompatybilnych rejestrów i sfinalizuj zakup!

  Wpłać czeki za pomocą aplikacji Radius MobileBezpiecznie wpłacaj czeki na swoje konto czekowe lub oszczędnościowe za pomocą zaledwie kilku dotknięć. Potwierdź swój czek napisem „Tylko wpłata mobilna na odwrocie, zrób zdjęcie i gotowe!

  Dokonuj płatności na rzecz firm i osób fizycznychNiezależnie od tego, czy płacisz rachunek za media, czy kupujesz prezent, zaplanuj i dokonaj płatności w bankowości internetowej i mobilnej.

  Ubezpieczenie na życie drabinyNawiązaliśmy współpracę z Ladder, który na nowo wymyślił ubezpieczenia na życie, aby były natychmiastowe, proste i inteligentne. Usunęli bariery ubezpieczenia na życie, aby zapewnić Ci stałą ochronę w ciągu 10 minut lub krócej.

  Złożyć wniosek online

  Otwórz konto online w mniej niż 3 minuty – teraz, gdziekolwiek jesteś, na dowolnym urządzeniu!

  Nagrody i uznanie

  Nerdwallet przyznał Nerdwallet nagrodę za najlepsze konto czekowe online w 2020 r

  Nagrodzony najlepszym bankiem internetowym roku 2020 przez BankrateNagrodzone przez GOBankingRates za najlepsze rachunki czekowe roku 2020Najlepszy bank internetowy roku 2020Radius Bank zajął pierwsze miejsce wśród banków internetowych za połączenie aplikacji bankowości mobilnej, hojnych rabatów na opłaty bankomatowe, wypłat na rachunkach czekowych i oszczędnościowych oraz dostępność.

  Bankrate.com

  Sprawdzanie nagród
  • Zarabiaj nieograniczony zwrot gotówki w wysokości 1,00% za zakupy kartą debetową
  • Przez ograniczony czas otrzymasz 1,50% zwrotu gotówki za zakupy w następujących kategoriach: zdrowie, żywność, rozrywka i dobra społeczneZarabiaj do 0,15% RRSONieograniczone automatyczne rabaty opłat za bankomatBrak miesięcznej opłaty za utrzymanieBrak wymogu minimalnego salda po otwarciu 100 USD

   Sprawdzanie nagród

   Wysokie oszczędności

   • Zarabiaj do 0,25% RRSO
   • Brak miesięcznej opłaty za utrzymanieBrak wymogu minimalnego salda po otwarciu 100 USD

    Uzyskaj wysokie zyski

    Sprawdzanie na miarę

    • Zarabiaj nieograniczony zwrot gotówki w wysokości 1,00% za zakupy kartą debetową
    • Przez ograniczony czas otrzymasz 1,50% zwrotu gotówki za zakupy w następujących kategoriach: zdrowie, żywność, rozrywka i dobra społeczneZarabiaj do 0,10% RRSONieograniczone automatyczne rabaty opłat za bankomatBrak miesięcznej opłaty za utrzymanie dla sald powyżej 5000 USDBrak wymogu minimalnego salda po otwarciu 100 USD

     Uzyskaj dostosowane sprawdzanie

     Zostaw nam recenzję!

     Mieć coś do powiedzenia? Chcemy to usłyszeć! Odwiedź naszą stronę z recenzjami, aby podzielić się swoją opinią na temat Radius, naszego działu obsługi klienta lub któregokolwiek z naszych produktów lub usług.

     Bankowość cyfrowa stworzona z ludzi.

     W Radius stawiamy naszych klientów w centrum wszystkiego, co robimy. Dlatego skupiamy się na dostarczaniu produktów i usług, które są nie tylko wygodne, ale także ułatwiają życie.

     BezpieczeństwoUżywamy 256-bitowego szyfrowania, aby zapewnić ochronę danych na najwyższym poziomie.

     Ubezpieczenie FDICTwoje depozyty są ubezpieczone przez FDIC do najwyższej możliwej dozwolonej kwoty – 250 000 USD.

     Obsługa klientaMam pytanie? Jesteśmy tutaj, aby pomóc. Porozmawiaj z nami online lub skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailem.

     Przez ograniczony czas obowiązywać będzie dodatkowa premia 0,50% od transakcji dokonanych w niektórych kategoriach handlowców. Transakcje muszą mieć miejsce w następujących terminach, aby kwalifikować się do premii: 1 kwietnia 2020 r. Do 30 grudnia 2020 r. Tylko określone kategorie otrzymają premię. Kategorie otrzymujące premię to: drogerie i apteki, usługi medyczne i lekarze, inne. sklepy spożywcze, sklepy ogólnospożywcze, rynki specjalistyczne, restauracje szybkiej obsługi, lokale gastronomiczne i restauracje, supermarkety w sklepach spożywczych, telewizja kablowa i inna płatna telewizja (wcześniej usługi kablowe), sklepy z oprogramowaniem komputerowym, księgarnie, organizacje charytatywne i społeczne. Te kategorie są określane przez sprzedawcę, a nie przez bank Radius. Obowiązują wszystkie dodatkowe wymagania programu nagród dla kart debetowych.

     Zapisz się do newsletteraUzyskaj aktualne informacje branżowe i eksperckie informacje od Radius Bank.

     Radius Bank. Wszelkie prawa zastrzeżone.

     Nr routingu 211075086

     * E-maile nie są z natury bezpieczne. Podczas inicjowania wiadomości e-mail do Radius prosimy o powstrzymanie się od podawania danych osobowych lub poufnych.

     Radius Bank, dysponujący aktywami o wartości około 1,4 miliarda dolarów, jest przyszłościowym bankiem wirtualnym, oferującym pełen zestaw najnowocześniejszych produktów i usług osobistych i biznesowych. Nasza wielokrotnie nagradzana platforma bankowości wirtualnej umożliwia bankowość z dowolnego miejsca za pomocą komputera lub urządzenia mobilnego. Z dumą obsługujemy konsumentów, małe i średnie przedsiębiorstwa, związki, instytucje rządowe i organizacje non-profit jako naszych głównych klientów.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy