Najlepsze oprocentowanie kredytów USDA w 2020 r

17 lutego 2021

Uzyskanie pożyczki USDA

Departament Rolnictwa Stanów Zjednoczonych (USDA) oferuje program o nazwie The Guaranteed Rural Housing Programme, aby pomóc nabywcom domów o niskich lub umiarkowanych dochodach na obszarach wiejskich stać się właścicielami domów bez konieczności wpłacania zaliczki. Najlepsi pożyczkodawcy z USDA znają wszystkie tajniki programu wspieranego przez federację i są gotowi współpracować z kupującymi, którzy mają mniej niż świetne profile kredytowe.

Jeśli chcesz kupić dom z hipoteką na obszarze wiejskim lub podmiejskim, dobrze byłoby sprawdzić, czy masz opcję kredytu mieszkaniowego Departamentu Rolnictwa Stanów Zjednoczonych (USDA). Program pożyczek mieszkaniowych USDA został wprowadzony przez rząd federalny, aby pomóc potencjalnym właścicielom domów o niskich i średnich dochodach w zakupie domów na obszarach wiejskich i podmiejskich i oferuje mnóstwo korzyści tym, którzy się kwalifikują. dostępne w całym kraju i ułatwiają nowym właścicielom zakup domu przy niewielkich lub zerowych kosztach i niskim oprocentowaniu, które nie zmienia się w zależności od Twojej oceny kredytowej. Celem programu jest usunięcie niektórych istniejących barier uniemożliwiających zakup domu.

10 najlepszych kursów USDA w 2020 r
 • Nowe fundusze amerykańskie – najlepsze w przypadku niskich wyników kredytowych
 • Vylla – Najlepsze do łączenia z wyszukiwaniem domu Szybkie pożyczki – najlepsze do monitorowania stawek Costco – najlepszy dla obecnych członków Gwarantowana stawka – najlepsza dla zadowolenia klienta SunTrust – najlepszy dla opcji aplikacji Fairway – najlepszy do szybkiej aplikacji Alterra – Najlepsze dla klientów hiszpańskojęzycznych Wells Fargo – najlepszy dla reputacji pożyczkodawcy PNC – najlepszy do wstępnego zatwierdzenia onlineNowe fundusze amerykańskie – najlepsze w przypadku niskich wyników kredytowychBieżąca stopa procentowa – 3,07%

  New American Funding jest krajowym pożyczkodawcą z siedzibą w Kalifornii, działającym na rynku od 15 lat. Obejmuje interesującą, najnowocześniejszą technologię i opracowała własne oprogramowanie, które pozwala im zapewnić szybsze terminy zamykania pożyczek. Kupujący mogą kwalifikować się do pożyczek USDA z wynikiem kredytowym zaledwie 580. Uzyskanie wyceny za pośrednictwem New American Funding jest łatwe zarówno przez telefon, jak i za pośrednictwem usprawnionego portalu internetowego firmy.

  Vylla – Najlepsze do łączenia z wyszukiwaniem domuBieżąca stopa procentowa – 3,07%

  Vylla jest wspierana przez Carrington Holding Companies, która świadczy usługi w zakresie nieruchomości, w tym hipoteki i zarządzanie aktywami. Potencjalni nabywcy mogą skorzystać z witryny Vylla, aby złożyć wniosek o pożyczkę lub wyszukać warunki pożyczki, które pasują do żądanej miesięcznej raty lub ceny domu. Aby rozpocząć proces, konieczne będzie podanie niektórych informacji kontaktowych. Vylla oferuje również możliwość wyszukiwania domów za pośrednictwem swojej strony internetowej, co może jeszcze bardziej usprawnić proces zakupu.

  Szybkie pożyczki – najlepsze do monitorowania stawekBieżąca stopa procentowa – 3,07%

  Dzięki Quicken Loans możesz ukończyć proces składania wniosku online z mniejszą ilością papierkowej roboty i śledzić status swojego wniosku. Po zamknięciu pożyczka jest zarządzana online bez żadnych ukrytych opłat, a Quicken zarządza 99% swoich kredytów hipotecznych, więc po zamknięciu nie będzie żadnych dodatkowych stron zaangażowanych. Stawki e-mail są konkurencyjne w porównaniu z resztą branży. Firma ma również bezpłatną usługę rejestracji w celu otrzymywania cotygodniowych aktualizacji stawek i alertów, gdy stawki spadną.

  Costco – najlepszy dla obecnych członkówBieżąca stopa procentowa – 3,07%

  Program pożyczkowy Costco jest obsługiwany przez First Choice Loan Services i działa jako agent kilku firm pożyczkowych i skieruje Cię do jednego z ich pożyczkodawców w zależności od Twoich potrzeb. Członkostwo Costco nie jest wymagane do korzystania z ich usług, ale jest zdecydowanie zalecane, ponieważ dla członków dostępne są dodatkowe rabaty. Zniżki te rosną w zależności od poziomu członkostwa w Costco.

  Gwarantowana stawka – najlepsza dla zadowolenia klientaBieżąca stopa procentowa – 3,07%

  Celem gwarantowanej stopy procentowej jest zapewnienie klientom „niskiego, niskiego oprocentowania kredytów hipotecznych z przejrzystymi i uczciwymi opłatami, wykorzystanie technologii w celu usprawnienia i uproszczenia procesu kredytowego oraz zapewnienie niezrównanej obsługi i porad ekspertów, aby pomóc klientom znaleźć idealny kredyt hipoteczny. Proces pożyczki można przeprowadzić całkowicie online, łącznie z podpisami elektronicznymi.

  Według strony internetowej firmy większość pożyczkodawców wymaga do zatwierdzenia minimalnej oceny kredytowej 620. Jednak firma postępuje zgodnie z tym, stwierdzając, że każdy przypadek jest wyjątkowy, co może oznaczać, że osoby z niższymi wynikami kredytowymi mogą uzyskać zgodę na gwarantowaną stopę procentową. Dodatkowo firma podaje, że 96% dotychczasowych klientów byłoby skłonnych polecić firmę swoim znajomym i rodzinie.

  SunTrust – najlepszy dla opcji aplikacjiBieżąca stopa procentowa – 3,07%

  Misją SunTrust jest „Oświetlanie drogi do finansowego dobrobytu. Oferują aplikację SmartGUIDE, która pomaga usprawnić proces składania wniosków kredytowych. Ich strona internetowa jest dostępna w języku hiszpańskim i zawiera informacje i zasoby dla osób, które chcą kupić dom lub refinansować. Możesz ubiegać się o pożyczkę USDA za pośrednictwem SunTrust, odwiedzając strony internetowe banku, dzwoniąc do urzędnika ds. Pożyczki lub udając się do oddziału.

  Fairway – najlepszy do szybkiej aplikacjiBieżąca stopa procentowa – 3,07%

  Fairway Independent Mortgage Corporation „sfinansował ponad 129,4 miliardów dolarów w pożyczkach od momentu powstania firmy i ponad 21,8 miliarda dolarów w samym 2018 roku. Według firmy ich aplikacja pozwala na złożenie wniosku o pożyczkę w 10 minut i zamknięcie pożyczki w zaledwie 10 dni. Usługi obejmują telefon powitalny w celu zweryfikowania informacji, podania wskazówek dotyczących wysłania pierwszej płatności oraz udzielenia odpowiedzi na wszelkie pytania. Możesz również ubiegać się o pożyczkę w Fairway w dowolnej z ponad 400 lokalizacji w całym kraju.

  Alterra – Najlepsze dla klientów hiszpańskojęzycznychBieżąca stopa procentowa – 3,07%

  Alterra Home Loans, firma z Las Vegas, koncentruje się na trzech rzeczach: małe rzeczy mają znaczenie, znajdź lepszy sposób i posiadaj go. Oznacza to, że zwracają uwagę na drobne szczegóły, zawsze się poprawiają i biorą odpowiedzialność za popełnienie błędu. Oferują hiszpańską wersję swojej strony internetowej i dwujęzycznych urzędników ds. Pożyczek. Sprawdź dostępność swoich pożyczek, ponieważ nie oferują one pożyczek w każdym stanie. Firma posiada licencję na prowadzenie działalności gospodarczej w 34 stanach i ma biura w 19 z nich.

  Wells Fargo – najlepszy dla reputacji pożyczkodawcyBieżąca stopa procentowa – 3,07%

  Wells Fargo jest wiodącym krajowym dostawcą kredytów hipotecznych i powszechnie znaną marką, więc wiesz, że ma solidną reputację i nie zniknie z dnia na dzień. Ostatnio mieli problemy, ale ciężko pracują, aby odzyskać zaufanie opinii publicznej. Są zobowiązani do uczciwego i odpowiedzialnego udzielania pożyczek oraz dysponują wieloma narzędziami i zasobami, które pomogą Ci w poszukiwaniu pożyczki na dom.

  PNC – najlepszy do wstępnego zatwierdzenia onlineBieżąca stopa procentowa – 3,07%

  PNC to krajowy dostawca pożyczek mieszkaniowych, który działa na rynku od ponad 160 lat i może pomóc Ci ocenić, jaki rodzaj pożyczki jest najlepszy w Twojej sytuacji. Oferują narzędzie do śledzenia kredytów hipotecznych online, ale procesu składania wniosku nie można zakończyć online – wymagana jest wizyta lub telefon. Oddziały znajdują się tylko w stanach wschodnich i południowo-wschodnich. Mając to na uwadze, wstępne zatwierdzenie można przeprowadzić cyfrowo w ciągu kilku minut ze strony internetowej banku.

  Pożyczający 30-letnia APR 15-letnia APR Minimalna ocena kredytowa Minimalna zaliczka
  Nowe fundusze amerykańskie 3,07% NA 580 0 USD
  Vylla 3,07% NA 500 0 USD
  Quicken Loans 3,07% NA NA NA
  Costco 3,07% NA Nie wymienione 0 USD
  Gwarantowana stawka 3,07% NA 620 0 USD
  SunTrust 3,07% NA Nie wymienione 0 USD
  Farwater 3,07% NA Nie wymienione 0 USD
  Alterra 3,07% NA Nie wymienione 0 USD
  Wells Fargo 3,07% NA Nie wymienione 0 USD
  PNC 3,07% NA Nie wymienione 0 USD
  * Ceny aktualne na 29 lipca 2020 r

  Co to jest pożyczka hipoteczna USDA?

  Pożyczka hipoteczna USDA, zwana także pożyczką na rozwój obszarów wiejskich (RD), jest wspierana finansowo przez rząd USA i ma na celu pomóc nabywcom o niskich lub umiarkowanych dochodach w naprawie, remoncie lub zakupie domu na wsi. Szczegóły i warunki pożyczki różnią się w zależności od pożyczkodawcy, ale pożyczka USDA oferuje niskie oprocentowanie, w niektórych przypadkach nawet 1%, a tego typu pożyczki nie wymagają przedpłaty – o ile Ty i Ty nieruchomość kwalifikuje się do pożyczki.

  Jak kwalifikować się do pożyczki USDA

  Aby kwalifikować się do pożyczki USDA, zarówno kupujący, jak i nieruchomość muszą się kwalifikować.

  Wymagania dotyczące uprawnień kupujących:
 • Spełnij wymogi dotyczące dochodów: Dochód gospodarstwa domowego nie może przekraczać 115% średniego dochodu dla obszaru wokół domu. USDA oferuje przewodnik z tymi limitami lub możesz wejść na ich stronę internetową i sprawdzić, czy się kwalifikujesz.
 • Nieruchomość musi być głównym miejscem zamieszkania: domy dodatkowe lub domy wakacyjne nie kwalifikują się.Być obywatelem Stanów Zjednoczonych, obywatelem USA lub uprawnionym obcym.Posiadać zdolność prawną do zawarcia pożyczki: Kupujący musi mieć zdolność prawną do podpisania umowy z pożyczkodawcą.Obecnie nie jest zawieszony ani wykluczony z udziału w programach federalnych.Wykaż gotowość do terminowego dokonywania płatności.Wymagania kwalifikacyjne nieruchomości:
 • Musi mieścić się w określonych granicach lokalizacji, zwykle uważanych za wiejskie lub podmiejskie. Kwalifikowalność nieruchomości zależy ostatecznie od uznania USDA, a pełna kwalifikowalność jest określana dopiero po otrzymaniu wniosku.Kiedy skorzystać z pożyczki w USDA
  • Zakup nowej lub istniejącej nieruchomości mieszkalnej do wykorzystania jako stałe miejsce zamieszkania.
  • Zakup terenu z nowym lub istniejącym mieszkaniem.Remonty i przebudowy związane z zakupem istniejącego mieszkania.Refinansowanie kwalifikowalnych pożyczek.Wymagane zmiany w projekcie lub instalacja stałego wyposażenia, aby pomieścić niepełnosprawnego członka gospodarstwa domowego.Opłaty przyłączeniowe, wyceny lub raty za media, takie jak woda, kanalizacja, prąd i gaz.Podatki od nieruchomości należne od nieruchomości w momencie zamknięcia kredytu.Składki na ubezpieczenie od zagrożeń i powodzi.Wyposażenie gospodarstwa domowego, takie jak wykładziny, piekarniki, kuchenki, lodówki, pralki, suszarki oraz urządzenia grzewcze i chłodzące, o ile są włączone do mieszkania.Zakup i instalacja środków efektywności energetycznej (takich jak izolacja, podwójne szyby i panele słoneczne).Zainstalowanie w domu usługi szerokopasmowego internetu, o ile jest ono dołączone do mieszkania.Koszty przygotowania terenu, w tym niwelacja, fundamenty, nasadzenia, sadzenie lub instalacja darni, drzewa, spacery, ogrodzenia i podjazdy.Kredyt USDA a inne rodzaje kredytów hipotecznych

   Kredyt hipoteczny USDA vs konwencjonalny 30-letni kredyt hipoteczny

   Pożyczka USDA ma ograniczenia dotyczące dochodów i lokalizacji, więc Ty lub nieruchomość, którą chcesz kupić, może się nie kwalifikować. Konwencjonalne 30-letnie kredyty hipoteczne są dostępne wszędzie.

   Pożyczki USDA są dobre tylko dla podstawowych rezydencji. Drugie domy lub wynajem nie kwalifikują się. Pożyczki konwencjonalne można wykorzystać na zakup drugich domów, domów wakacyjnych lub domów na wynajem.

   Pożyczki USDA wymagają uiszczenia opłaty gwarancyjnej przy zamknięciu i każdej miesięcznej płatności dla wszystkich kupujących. Pożyczki konwencjonalne wymagają prywatnego ubezpieczenia hipotecznego, jeśli wpłacasz mniej niż 20% kwoty zakupu jako zaliczkę. Porównaj krajowe oprocentowanie kredytów hipotecznych, aby zobaczyć, jak każdy z tych rodzajów pożyczek wypada względem siebie.

   Pożyczkodawcy mogą oferować niższe oprocentowanie pożyczek zabezpieczonych USDA niż w przypadku pożyczek konwencjonalnych ze względu na wsparcie rządowe. W przypadku pożyczki USDA nie jest wymagana żadna zaliczka.

   Kredyt hipoteczny USDA vs kredyt VAVeteran’s Administration (VA) zapewnia pożyczki mieszkaniowe kwalifikującym się weteranom i czynnemu personelowi wojskowemu.

   Ponieważ oba programy VA i USDA są wspierane przez rząd Stanów Zjednoczonych, stopy procentowe są niższe w przypadku tego typu pożyczek. Pożyczki VA zapewniają 100% wsparcia rządowego, a USDA 90%.

   Pożyczki VA mają maksymalną wartość 484 350 USD w większości lokalizacji, którą można zwiększyć do 726 525 USD w miejscach uznanych za rynki o wysokich kosztach. USDA nie ogranicza kwoty udzielonych pożyczek.

   Pożyczki USDA to jedyne kredyty hipoteczne, które pozwalają na doliczenie kosztów zamknięcia do kwoty pożyczki. W przypadku pożyczek VA koszty zamknięcia muszą zostać pokryte przez pożyczkobiorcę, sprzedawcę lub pożyczkodawcę i nie mogą być wliczone w pożyczkę.

   Pożyczki VA wymagają uiszczenia jednorazowej opłaty za finansowanie w momencie zamknięcia pożyczki. Pożyczki USDA wymagają uiszczenia opłaty gwarancyjnej przy zamknięciu i przy każdej miesięcznej płatności. Będziesz musiał wykonać obliczenia, aby zobaczyć, która będzie Cię mniej kosztować.

   Kredyt hipoteczny USDA vs kredyt FHAPożyczki FHA (Federal Housing Authority) powstały, aby zachęcić do kupowania domów po Wielkim Kryzysie.

   Te dwa rodzaje pożyczek oferują podobne korzyści. Oba mają niskie wymagania dotyczące zaliczki, co czyni je doskonałą opcją dla kupujących bez dużych pieniędzy do odłożenia. Pożyczki są dostępne nawet bez zaliczki, jeśli kupujący się do tego kwalifikuje.

   Pożyczka FHA będzie wymagała rocznej składki za ubezpieczenie kredytu hipotecznego (MIP), niezależnie od kwoty zaliczki, a także ma opłatę z góry w wysokości 1,75% kwoty pożyczki, która jest wliczona w koszty zamknięcia i nie może być rolowana do kredytu.

   Pożyczki FHA mają złagodzone wymagania kredytowe w porównaniu z pożyczką USDA. FHA wymaga minimalnej oceny kredytowej 500-580, a USDA ma minimum 640.

   Wpływ zmiany o 0,1% na 10 000 USD

   Jak ważna jest stopa procentowa przy określaniu, ile zapłacisz za swój dom? Różnica w oprocentowaniu 0,1% może oznaczać dodatkowe 200 USD za każde 10000 USD pożyczone na okres 30-letniej pożyczki. Oznacza to oszczędność około 6000 USD w okresie życia pożyczki w wysokości 300 000 USD. Aby dowiedzieć się, ile zaoszczędzisz, skorzystaj z naszego kalkulatora pożyczki.

   Oprocentowanie pożyczki USDA dzisiaj

   Stopy procentowe były niskie w ostatnich miesiącach ze względu na skutki gospodarcze COVID-19, w tym także kredyty hipoteczne USDA. Chociaż tego typu pożyczki są wyjątkowe, ponieważ nie podlegają typowym wahaniom stóp procentowych, są nadal niskie w porównaniu z niektórymi innymi obecnymi oprocentowaniem kredytów hipotecznych. Według ekspertów, stopy procentowe prawdopodobnie pozostaną niskie w najbliższej przyszłości.

   Ostatnie słowo

   Pożyczki USDA mogą zapewnić niedrogie finansowanie dla potencjalnych nabywców domów, którzy spełniają kryteria kwalifikacyjne i chcą kupić dom na wcześniej zatwierdzonym obszarze. Jeśli pożyczka USDA nie jest najlepszym rozwiązaniem, zawsze możesz zajrzeć do innych specjalistycznych produktów pożyczkowych, takich jak pożyczki FHA i pożyczki VA. Jeśli chcesz zobaczyć, jaka byłaby Twoja potencjalna płatność w przypadku pożyczek USDA, pomoże Ci kalkulator kredytu hipotecznego.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy