Jak wydawać bitcoiny na Amazon

17 lutego 2021
Category: Których Możesz

Amazon jest gigantem e-commerce, ponieważ jego logo mówi, że możesz kupować od A do Z na Amazon za pomocą kart debetowych lub kredytowych fiat.

Ale dla miłośników kryptowalut Amazon nie akceptuje żadnych płatności kryptograficznych.

Jako miłośnik kryptowalut możesz kupić dowolny produkt na Amazon, korzystając z alternatywnych metod płatności wykorzystujących różne platformy.

Tutaj wymieniłem różne platformy, które pozwalają ci robić zakupy na Amazon przy użyciu twoich Bitcoinów.

Rozszerzenie Moon Browser.

Moon to amerykański startup działający od 2018 roku.

Uruchomili rozszerzenie przeglądarki Chrome, które pomaga robić zakupy na Amazon za pomocą Bitcoin, Litecoin, Bitcoin Cash lub Ether.

Aby korzystać z tego rozszerzenia, musisz mieć dowolny portfel Bitcoin, który działa na górze Lightning Network (Lightning Network umożliwia otwarcie kanału płatności między węzłami Lightning, aby umożliwić szybkie transakcje).

Możesz również użyć API Coinbase, aby wydać Bitcoin w kilka sekund.

Oto szczegółowy film pokazujący, jak możesz wykorzystać rozszerzenie Moon do wydawania bitcoinów.

Moon wyjaśnił, że konwertują Twoje Bitcoiny na walutę fiducjarną przed zapłaceniem kupcom, służąc w ten sposób jako interfejs umożliwiający płatności Bitcoinami na Amazon.

Nie tylko Amazon pozwala teraz wydawać swoje Bitcoiny w Uber Eats, ale także chcą wkrótce rozszerzyć swoją działalność na inne witryny e-commerce.

Na razie działają w Stanach Zjednoczonych, aw przyszłości w Kanadzie planują rozszerzenie działalności na Europę.

Purse.io.

Purse to amerykańska platforma depozytowa działająca od 2014 roku.

Ta platforma wykorzystuje karty podarunkowe Amazon w zamian za Bitcoin lub Bitcoin Cash.

Portmonetka to platforma dopasowująca kupujących do posiadaczy kart podarunkowych. Posiadacze kart podarunkowych kupują wybrany przez Ciebie przedmiot w zamian za Bitcoin, co jest najłatwiejszym sposobem na zrealizowanie karty podarunkowej Amazon na pieniądze. Oznacza to, że jeśli masz dodatkowe karty podarunkowe, możesz również skorzystać z systemu Purse.io.

Nie musisz się martwić, jeśli Twój przedmiot nie może zostać dostarczony, ponieważ Portmonetka jest platformą depozytową. Czekają, aż produkt Amazon dotrze do Twoich drzwi, zanim wyda wypłatę. Oznacza to, że możesz wymienić swoje Bitcoiny, jeśli nie otrzymałeś produktu.

Kolejną niesamowitą rzeczą jest to, że dzięki Purse możesz uzyskać nawet 33% zniżki na zakupy.

Nawet ułatw sobie zakupy dzięki Purse, wydali rozszerzenie Chrome.

Aby korzystać z tego rozszerzenia, musisz połączyć z nim swoje konto w portmonetce.

Po podłączeniu to rozszerzenie wyskakuje, gdy jesteś na stronie produktu.

Po kliknięciu w kasy otwórz nową stronę i poproś o ustawienie procentu rabatu.

Wysoki rabat oznacza opóźnienia w dostawie produktu, a portfel obciąża Twoje zamówienie wysoką opłatą, dlatego zawsze ustawiaj rabat od 5% do maksymalnie 10%.

Po kliknięciu Kontynuuj, torebka zapyta o adres dostawy, a następnie musisz wysłać swój Bitcoin lub Bitcoin Cash na wyświetlony adres publiczny. to jest Twoje zamówienie.

Rozszerzenie Chrome działa dobrze na amazon.com, jednak możesz utworzyć publiczne linki do list życzeń produktów i wkleić je do torebki, aby wykorzystać to narzędzie w innych wersjach Amazon.

SpectroCoin.

SpectroCoin to brytyjska giełda kryptowalut działająca od 2013 roku.

Podobnie jak Purse, oferują również karty podarunkowe Amazon dla swoich użytkowników, ale nie są usługą depozytową, co oznacza, że ​​możesz kupić kartę podarunkową za pomocą Bitcoin, a następnie musisz samodzielnie wydać tę kartę na Amazon bez udziału osób trzecich.

Aby najpierw otrzymać Kartę Podarunkową, musisz założyć konto w SpectroCoin i zasilić je za pomocą Bitcoin.

Następnie kliknij opcję Wypłata i wybierz „Doładowanie i kupony.

Następnym krokiem jest wybranie kraju, z którego zamawiasz (karty podarunkowe można używać tylko w ich lokalizacjach) i przewinięcie w dół do sekcji sklepu, wybranie sklepu Amazon i zakup karty podarunkowej.

Po wybraniu odpowiedniej karty podarunkowej otrzymasz klucz uwierzytelniający do zakupu przez e-mail, SMS lub aplikację Google Authentication. Wprowadź kod uwierzytelniający i naciśnij „Prześlij.

Teraz natychmiast otrzymasz kod kuponu.

W Amazon po zakończeniu zakupów przejdź do kasy, wybierz Amazon Gift Card jako metodę płatności i wprowadź kod kuponu otrzymany od SpectroCoin.

Przed użyciem kart podarunkowych SpectroCoin musisz pamiętać, że te karty podarunkowe używane tylko w odpowiednich lokalizacjach, tj. Karta podarunkowa amazon.de może zostać wykorzystana tylko w celu zakupu kwalifikujących się produktów na www.amazon.de itp., A wraz z niewykorzystanymi saldami mogą wygasnąć zgodnie z ich określonymi warunkami, więc sprawdź warunki wymienione w wybranej przez siebie witrynie Amazon.

Bitrefill.

Bitrefill to szwedzka firma oferująca karty podarunkowe na 3 główne usługi, doładowania telefonów i błyskawiczny dostęp do sieci.

Działają od 2014 roku.

Ich interfejs użytkownika sprawia, że ​​wykonywanie dziur jest tak proste. Natychmiast rozpoznaje Twoją lokalizację i oferuje skorelowane opcje kart podarunkowych.

Bitrefill wykorzystuje kanał sieciowy Thora Lightning do niemal natychmiastowego wysyłania i odbierania Bitcoinów.

Aby zrealizować kartę podarunkową, wystarczy założyć konto i wpisać kwotę oraz wybrać opcję płatności Bitcoin lub dowolną inną kryptowalutę (Bitrefill akceptuje również Ethereum, Litecoin, Dogecoin i Dash).

Po złożeniu zamówienia przejdź do portfela Bitcoin i zeskanuj kod QR na stronie Bitrefill lub wklej adres BTC, aby dokończyć transakcję.

Po potwierdzeniu płatności Twój kod kuponu zostanie przetworzony i możesz go zrealizować na Amazon.

Paxful.

Paxful to amerykański rynek kryptograficzny Peer-to-Peer założony w 2015 roku.

Pozwalają prawdziwym kupującym i sprzedającym na oferowanie lub korzystanie z usług kryptograficznych na platformie.

Jest to rynek P2P, co oznacza, że ​​musisz znaleźć osobę, która akceptuje bitcoiny w zamian za Amazon Gift Card na Paxful.

Aby najpierw kupić kartę podarunkową Amazon, musisz utworzyć konto w Paxful, a następnie wybrać opcję Sprzedaj Bitcoin w menu strony i kliknąć opcję „Karta podarunkowa z rabatem.

Teraz Paxful wyświetla listę osób, które oferują różne usługi związane z Kartami Podarunkowymi. Musisz wybrać osobę, która oferuje Amazon Gift Card w zamian za Bitcoiny, nie martw się, Twój kraj automatycznie wybrany przez Paxful.

Przejdź do profilu osoby i przewiń w dół do jej „PUNKTU WYMIANY BITCOINÓW SPRZEDAJ i znajdź usługę Amazon Gift Card, kliknij „Sprzedaj.

Przed naciśnięciem przycisku sprzedaży nie zapomnij sprawdzić opinii poprzednich kupujących na temat usług, jeśli widzisz wszystkie komentarze, które dają pozytywną odpowiedź, to gotowe.

Po naciśnięciu przycisku Sprzedaj otwiera się strona z prośbą o wypełnienie kwoty karty podarunkowej, która automatycznie oblicza wartość Bitcoinów, które musisz zapłacić, i kliknij „Sprzedaj teraz, aby wynegocjować ofertę przez czat na żywo, to wszystko.

Są to platformy, których możesz używać do robienia zakupów na Amazon przy użyciu swoich Bitcoinów.

Wniosek.

W tym poście nie uwzględniono struktury opłat platform, które zwykle pobierają opłatę do 4%, ale jest to zależne od kwoty transakcji lub negocjacji lub charakteru.

Teraz wspomnij w komentarzach, której platformy będziesz używać lub której będziesz używać.

Jeśli podoba Ci się ten post, udostępnij go rodzinie i znajomym.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy