Gdzie umieścić fundusz awaryjny?

17 lutego 2021
Category: Twoja Zdolność

Fundusze rynku pieniężnego to świetny wybór, ponieważ są bezpiecznymi inwestycjami o wartości, które nie zmieniają się z dnia na dzień.

Chroń swoją gotówkę

W przypadku funduszu awaryjnego wybierz inwestycje, które są:

 • Zabezpieczony przed ryzykiem rynkowym. Chcesz wiedzieć, że twoje pieniądze będą tam, kiedy ich potrzebujesz – zwłaszcza w czasach rynkowych lub gospodarczych zawirowań.
 • Łatwy dostęp. Dzięki temu będziesz mógł szybko zająć się sytuacją awaryjną! Oprocentowane. Celem funduszu awaryjnego nie jest zarabianie pieniędzy, ale nie odrzucaj okazji do zarabiania odsetek od oszczędności.Twoje wybory dotyczące funduszyVanguard Prime Money Market Fund * to świetna opcja na Twoje awaryjne skrytki. Podobnie jak wszystkie nasze fundusze rynku pieniężnego, jest to inwestycja o niskim ryzyku, oferująca konkurencyjny zysk i łatwy dostęp.

  Opcje zwolnione z podatkuOdsetki, które zarabiasz na swoim funduszu rynku pieniężnego, będą podlegały opodatkowaniu, chyba że wybierzesz zwolniony z podatku fundusz rynku pieniężnego *. Możesz zaoszczędzić jeszcze więcej, jeśli mieszkasz w jednym z następujących stanów:

  • Kalifornia
  • New JerseyNowy JorkPensylwaniaNależy pamiętać, że zyski z funduszy zwolnionych z podatku są zwykle niższe, więc mają sens tylko wtedy, gdy znajdujesz się w jednym z najwyższych przedziałów podatkowych.

   Fundusz rozliczeniowy rynku pieniężnegoOprócz funduszu rynku pieniężnego, który wybierzesz jako awaryjną gotówkę, wszystkie nowe konta będą zawierały Vanguard Federal Money Market Fund ** jako fundusz rozliczeniowy.

   Ten fundusz służy do opłacania i otrzymywania wpływów z transakcji maklerskich, w tym Vanguard ETF® i innych działań na koncie.

   Ustawimy ten fundusz z saldem zerowym, a będziesz musiał wpłacić do niego pieniądze, aby zapłacić za każde złożone zamówienie kupna.

   Pozwól nam pomóc

   Pomożemy Ci zbudować Twoją siatkę bezpieczeństwa i znaleźć stabilność finansową, której potrzebujesz.

   Gotowy żeby zacząć?

   Uruchom fundusz awaryjny już dziś.

   Jesteśmy tutaj, aby pomóc

   Porozmawiaj z jednym z naszych specjalistów od inwestycji.

   Od poniedziałku do piątku od

   8:00 do 20:00 czasu wschodniego

   GDZIE FUNDUSZ AWARYJNY WPŁYWA NA TWOJE PRIORYTETY?TREŚĆ ODNIESIENIA

   Zwykle odnosi się do ryzyka inwestycyjnego, które jest miarą prawdopodobieństwa utraty pieniędzy na inwestycji. Istnieją jednak inne rodzaje ryzyka związane z inwestowaniem.

   Fundusz rozliczeniowy

   Ten fundusz inwestycyjny rynku pieniężnego przechowuje pieniądze używane do kupowania papierów wartościowych, a także wpływy z każdej sprzedaży.

   przypis * Fundusz jest dostępny wyłącznie dla inwestorów detalicznych (osób fizycznych). Możesz stracić pieniądze, inwestując w fundusz. Chociaż fundusz stara się zachować wartość inwestycji na poziomie 1 USD za akcję, nie może tego zagwarantować. Fundusz może nałożyć opłatę za sprzedaż twoich akcji lub może tymczasowo zawiesić twoją zdolność do sprzedaży tytułów uczestnictwa, jeżeli płynność funduszu spadnie poniżej wymaganych minimów z powodu warunków rynkowych lub innych czynników. Inwestycja w fundusz nie jest ubezpieczona ani gwarantowana przez Federalną Korporację Ubezpieczeń Depozytów ani żadną inną agencję rządową. Sponsor funduszu nie ma prawnego obowiązku zapewnienia wsparcia finansowego funduszowi i nie należy oczekiwać, że sponsor udzieli wsparcia finansowego funduszowi w dowolnym momencie.

   przypis ** Inwestując w fundusz, możesz stracić pieniądze. Chociaż fundusz stara się zachować wartość inwestycji na poziomie 1,00 USD za akcję, nie może tego zagwarantować. Inwestycja w fundusz nie jest ubezpieczona ani gwarantowana przez Federalną Korporację Ubezpieczeń Depozytów ani żadną inną agencję rządową. Sponsor funduszu nie ma prawnego obowiązku zapewnienia wsparcia finansowego funduszowi i nie należy oczekiwać, że sponsor udzieli wsparcia finansowego funduszowi w dowolnym momencie.

   Każde inwestowanie wiąże się z ryzykiem, w tym możliwą utratą zainwestowanych pieniędzy.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy