Dlaczego moja karta kredytowa jest odrzucana online?

17 lutego 2021
Category: Twojej Karty

Karta kredytowa może zostać odrzucona online z różnych powodów, od ochrony przed oszustwami po przekroczony limit kredytowy. Zapoznaj się z listą możliwych powodów, dla których może ci się to przydarzyć.

Wiele lub wszystkie przedstawione tutaj produkty pochodzą od naszych partnerów, którzy nam wynagradzają. Może to mieć wpływ na to, o jakich produktach piszemy oraz gdzie i jak produkt pojawia się na stronie. Nie ma to jednak wpływu na nasze oceny. Nasze opinie są naszymi własnymi.

Jest kilka rzeczy bardziej irytujących niż podanie wszystkich danych karty kredytowej, aby dokonać zakupu online, tylko po to, aby karta została odrzucona. Wiesz, że karta jest dobra. Wiesz, że wpisałeś informacje poprawnie. Dlaczego więc twoja cholerna karta kredytowa została odrzucona w Internecie?

Powody, dla których twoja karta kredytowa jest odrzucana przy zakupach online, są na ogół związane z technologią, gdzieś na całej długości pingowania i pingowania sygnałów z jednego komputera do drugiego. Za chwilę je omówimy.

Karta kredytowa została odrzucona online z powodu: Nielegalnych transakcji

Najpierw jednak należy pamiętać, że większość systemów jest w tym momencie dość dostosowana do hazardu online i innych nielegalnych transakcji. Jeśli próbujesz pobrać depozyt hazardowy, Twoja karta kredytowa może zostać odrzucona. W innych przypadkach zostaniesz zaakceptowany, ale natychmiast otrzymasz telefon od działu bezpieczeństwa karty z pytaniem, czy opłata jest uzasadniona.

Powodem jest to, że banki, które ułatwiają nielegalne transakcje, mogą same zostać uznane za pomocnictwo i podżeganie do nielegalnej działalności. Nie chcą kłopotów.

Ze względu na: transakcje zagraniczne

Twoja karta kredytowa może zostać odrzucona, jeśli spróbujesz dokonać międzynarodowego zakupu, zwłaszcza z Chin. Jest to ogólna funkcja bezpieczeństwa, którą mają prawie wszystkie banki w USA. Pierwszym powodem jest to, że złodzieje są bardziej skłonni do pobierania fałszywych zakupów z zagranicy, aby utrudnić organom ścigania ich śledzenie.

Drugim powodem jest to, że większość nielegalnych transakcji kartami kredytowymi ma miejsce w obcych jurysdykcjach.

Ze względu na: Ochrona przed oszustwami

Obosiecznym mieczem wydawców kart kredytowych pociąganych do odpowiedzialności za oszukańcze opłaty (a nie konsumenta) jest to, że zachowują nadmierną czujność w stosunku do wszystkiego, co wygląda podejrzanie. To może być wszystko. Może to być bardzo duży zakup, ponieważ zazwyczaj dokonujesz tylko niewielkich zakupów.

Może to być zakup w sklepie elektronicznym, gdy normalnie nigdy nie ładujesz niczego z tej kategorii. Może to być wiele transakcji w bardzo krótkim czasie. Cokolwiek to jest, opiera się głównie na twoich nawykach związanych z wydawaniem pieniędzy i tym, że wyszedłeś poza ramy.

Z powodu: masz oczekujące wstrzymanie

Zwykle ma to miejsce podczas podróży. Jeśli wypożyczyłeś samochód i zameldowałeś się w hotelu w pobliżu, zarówno wypożyczalnia samochodów, jak i hotel pobiorą depozyt na Twoją kartę, aby upewnić się, że zapłacisz to, co ostatecznie jesteś winien.

W takich przypadkach możesz wysłać swoją kartę ponad jej limit.

Z powodu: zmienił się stan Twojej karty

Czy jesteś autoryzowanym użytkownikiem cudzej karty kredytowej? Twoja karta kredytowa zostanie odrzucona, jeśli ta osoba Cię usunęła.

Z powodu: Codziennych błędów

Wprowadziłeś informacje nieprawidłowo.

Wciąż masz stary adres lub numer telefonu.

Osiągnąłeś limit kredytu.

Nie jesteś na bieżąco z płatnościami kartą, a wydawca cię przerwał.

Twoja karta straciła ważność.

Co robić

Najpierw sprawdź, czy wszystkie informacje zostały wprowadzone poprawnie. Jeśli nadal otrzymujesz odrzucenie, skontaktuj się z wystawcą karty kredytowej – jeśli wcześniej nie skontaktował się z Tobą. W przypadku jakichkolwiek nielegalnych lub podejrzanych kwestii prawdopodobnie skontaktują się z Tobą.

Nikt Ci tego nie powie, ale my to zrobimy – jeśli zostałeś porzucony jako autoryzowany użytkownik, możesz mieć większe problemy. Ktoś cofnął autoryzację, nie mówiąc o tym. Jeśli jest to małżonek, może to być wskazówką, że twoje małżeństwo ma kłopoty. Jeśli jest to rodzic, mógł stracić do ciebie zaufanie. Od razu opanuj swoją sytuację życiową.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy